Profil spółki

HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K

to firma o długoletnim doświadczeniu w zakresie realizacji inwestycji drogowych. Powstała 8.10.2012 roku na fundamentach działającego na rynku od 01.05.1989 roku Zakładu Budownictwa Drogowego Wodno-Kanalizacyjnego i Transportu Edward Hucz zajmującego się budową dróg.

Działalność naszej firmy skoncentrowana jest na kompleksowej realizacji usług branży drogowej. Wykonujemy prace począwszy od uzbrojenia drogi w sieci, poprzez budowę wszelkiego typu nawierzchni, do wykonania elementów małej architektury, elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego czy też zagospodarowania zieleni.

Oferujemy także wykonanie usług związanych z budową lub przebudową dróg w formule „zaprojektuj i wybuduj”, powierzchniowych utrwaleń, remontów nawierzchni, robót brukarskich oraz zimowego i letniego bieżącego utrzymania dróg. Nasza oferta obejmuje także wykonanie kompleksowych robót ziemnych w ramach inwestycji związanych z modernizacją krajowej infrastruktury kolejowej.

 Opinię solidnego wykonawcy wypracowaliśmy dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży drogowej, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz dbałości o jakość i terminowość wykonywanych usług. Do wykonania robót stosujemy wyłącznie materiały posiadające określone prawem budowlanym certyfikaty, deklaracje i atesty. Roboty prowadzi doświadczony zespół kierowniczy posiadający odpowiednie uprawnienia budowlane i doświadczenie.